Дорогі діти, шановні вчителі та батьки!

Дата: 01.09.2022 08:55

Щиро вітаю вас із початком 2022/2023 навчального року та традиційним вересневим святом – Днем знань.

Попри те, що в Україні триває війна, навчальний рік розпочнеться як і завжди – 1 вересня. Цього дня також ми відзначаємо День знань. Це свято завжди було сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів. То нехай же й цього року, в яких би умовах це свято не пройшло, ми зустрінемо його щасливими.

Дорогі наші діти, нехай у новому навчальному році вам будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість і захопленість ведуть до нових радісних відкриттів. Нехай навчання дається легко, інтерес до наук не згасає, а мудрі наставники допомагають у досягненні високих результатів. Бажаю цікавих уроків, відмінних оцінок і великих перемог!

Шановні вчителі, нехай цей рік буде результативним, продуктивним, пізнавальним і цікавим. Бажаю вам терпіння сталевого, здоров’я гранітного, щастя променистого та учнів шовкових.

Шановні батьки, знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття й пізнавати таємниці природи. Тож, нехай ніколи розум ваших дітей не відмовляється від нових знань, а завжди прагне до пізнання й мудрості.

День знань – символ чистоти, доброти. Це початок навчального року, чудовий привід зібратися з думками й зануритися в бездонний океан науки.

Тож, нехай 2022/2023 навчальний рік пройде щасливо й результативно як для учнів та їх батьків, так і для педагогів.

Нових відкриттів і позитивних вражень вам у новому освітньому році!

Начальник  відділу освіти   Валентина МАРТИШЕВСЬКА