У Озерянах, 28 серпня, відбувся благодійний ярмарок та концерт на підтримку Збройних Сил України

Дата: 29.08.2022 14:31

Біля Озерянського сільського будинку культури зібралося багато жителів та гостей села, завдяки яким вдалося зібрати 28965 гривен.
У концертній програмі взяли участь колектив «Мальви» Озерянського сільського будинку культури, Аліна Матвієнко, сестрички Соломія та Уляна Крих, дует Людмила Походня та Любов Матвієнко, Любов Михайлова. Зворушливо продекламувала вірш «Свої вірші посилаю тобі я брате» Вікторія Цикал. Гостями святкової програми був народний аматорський фольклорний автентичний ансамбль «Злагода» селища Мирне, керівник – Олена Ковальчук. Ведучої концертної програми була Тетяна Коломієць.

Зі словами подяки до всіх присутніх звернулися староста села Озеряни Сергій Гавриленко та начальник відділу культури та туризму міської ради Людмила Луценко.

Родзинкою заходу була виставка бойової зброї, яку організували наші мужні захисники.

Разом до перемоги! Слава Україні!