27 серпня у селі Рудьківка відбувся благодійний захід «Разом до перемоги»

Дата: 29.08.2022 09:10

Розпочався захід із благодійного концерту, який відкрила староста села Галина Прищеп. Багато теплих слів прозвучало від начальника відділу культури та туризму міської  ради Людмили Луценко.
У концертній програмі взяли участь народний фольклорний аматорський колектив «Вербиченька», учні Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ст: Аріна Конішевська, Владислав Лоленко, Женя Троцько. Сольними номерами порадували  виконавці Женя Шидловський,  Вероніка Прищеп, Маргарита Демченко, Ілля Скакун, Раїса Борисенко, сімейне тріо у складі Сергія, Анатолія та Ангеліни Колесників. Ведучими свята були директор Рудьківського сільського будинку культури Катерина Анакіна та Євгеній Шидловський.

Продовжився благодійний захід на вулиці, де відбулася виставка бойової зброї воїнів ЗСУ. На заході також було розіграно лотерею та зварено смачний куліш.

Для найменших мешканців села запросили майстриню аквагриму Христину Корнієць, а солодкою ватою балував діток Сергій Заєць.

Організатори дуже вдячні за підтримку колективу Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ст., колективу ДНЗ «Котигорошко», приватному акціонерному товариству «Рудьківське». А також місцевим підприємцям Ніні Колесник, Валентині Мягкій, Лідії Пірко, Людмилі Дзигун.

До благодійного заходу також долучилися і Бобровицькі підприємці Тетяна Фрей,  Алла Тру, Аліна Васильчук, Паша Галич, Валентина Мироненко, Інна Дем’янець, Таня Яценко, які відгукнулися і допомогли у проведенні заходи. Щира їм дяка!

Під час благодійної ярмарки та урочистої частини заходу вдалося зібрати 26000 гривень, які будуть передані на потреби Збройних Сил України.

Разом до перемоги! Слава Україні!