Серпневі зустрічі освітян

Дата: 30.08.2022 14:03

29 серпня 2022 року у відділі  культури та туризму Бобровицької міської ради  відбувся освітній захід «Забезпечення якісної освіти в нових реаліях». Серпневе зібрання освітян – особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов’ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один навчальний рік.

Серед запрошених на зібранні були присутні:

виконуючий обов’язки міського голови Геннадій Іванович Іванюк;

голова Первинної профспілкової організації працівників освіти  Бобровицької територіальної громади Тамара Миколаївна Івашко;

директор відокремленого структурного підрозділу «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України» Андрій Іванович Матвієнко;

керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти та педагогічні працівники.

Вітали освітян із початком нового навчального року Геннадій Іванюк, в.о. міського голови, Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти Бобровицької міської ради, Ярослав Коросташивець, директор Горбачівської гімназії та Ігор Шевченко, учитель історії Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (відеозвернення), Андрій Матвієнко, директор відокремленого структурного підрозділу «Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової Національного університету біоресурсів і природокористування України» та Тамара Івашко, голова Первинної профспілкової організації працівників освіти Бобровицької громади.

У ході заходу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять усіх загиблих за Україну.

Почесними грамотами Управління   освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Бобровицької міської ради, відділу освіти та Первинної профспілкової організації педагогічних працівників Бобровицької громади за активну життєву позицію, сумлінне виконання обов’язків, вагомий внесок у виховання учнівської молоді було нагороджено кращих з кращих  освітян.

За результатами складання мультипредметного тесту в 2022 році на 200 балів грамотами відділу освіти Бобровицької міської ради та одноразовою винагородою  відмічено Тептюк Вікторію (з української мови та математики) та Сєргєйчика Єгора (з української мови), випускників Бобровицького ліцею, Моргуна Владислава Андрійовича (з історії), випускника Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

Приємним сюрпризом стало вручення комп’ютерної техніки, а саме 8 ноутбуків, від ЮНІСЕФ, дитячого фонду ООН, двом закладам освіти, що постраждали в наслідок російської агресії (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1, директор Віта Лисенко, Новобиківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, директор Сергій Самсон).

Освітяни підбили підсумки минулого навчального року та визначили пріоритетні напрямки діяльності й завдання на перспективу.