Абетка містить поради, що допоможуть дітям та учителям зберегти здоров’я й життя

Дата: 26.08.2022 12:13

У МВС розробили "Абетку з безпеки"  для школярів

Міністерством внутрішніх справ розроблено «Абетку з безпеки» для школярів, яка містить поради, що допоможуть дітям та  учителям зберегти здоров’я й життя.

Абетка містить відповіді на найактуальніші запитання воєнного сьогодення, насамперед, для дітей: що робити під час «Повітряної тривоги», роз’яснення щодо небезпеки мін, бомб, гранат та снарядів.

Також школярі дізнаються про дії під час найрізноманітніших надзвичайних ситуацій: хімічної атаки, радіоактивного забруднення тощо.

Окрім того, абетка містить звичайні поради щодо дотримання правил дорожнього руху, актуальних тем булінгу та безпеки в інтернеті тощо.

АБЕТКА З БЕЗПЕКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ