Про роботи по ремонту доріг

Дата: 22.08.2022 11:19

Зважаючи на важливість підтримки дорожнього покриття у належному стані, Бобровицька міська рада піклується про стан дорожньої інфраструктури, продовжуючи роботи з ремонту доріг по місту та у населених пунктах громади.
З міського бюджету було виділено та використано 2,0 млн. грн. Перший транш був 600 тисяч гривень. За ці кошти було відремонтовано покриття центральних вулиць: Незалежності, Чернігівська, 30 років Перемоги, Михайлівська, Лупицька, М. Мольченка та інші.

За другий транш у сумі 900 тисяч гривень провели ремонт центральних вулиць старостинських округів загальною площею 1800 квадратних метрів.

Освоєно і третій транш 500 тисяч гривень. На даний час ще залишилися вулиці, які потребують ремонту, в залежності від обсягів фінансування, міська рада продовжуватиме проведення дорожніх робіт.

Відділ будівництва, ЖКГ та благоустрою міської ради