Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Дата: 19.08.2022 14:33

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.
  Протягом січня-липня 2022 року участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 360 безробітних області. Більшість з них прибирали сміття, впорядковували території, кладовища, придорожні смуги. Також безробітні працювали кур’єрами, зокрема доставляли товари першої необхідності людям похилого віку.
  На вимогу часу з’явився новий вид громадських робіт – по розбору зруйнованих у ході воєнної агресії будинків. У серпні такі роботи організовано службою зайнятості та громадською організацією «Іскра добра» у Чернігові. До участі в них вже залучено 20 безробітних. Днями укладено угоди щодо участі в таких роботах ще 57 безробітних чернігівців.
  За додатковою інформацією щодо організації та участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру звертайтеся за тел. (0462)77-90-25, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv