Відбувся VIII Всеукраїнський багатожанровий фестиваль «STARS of the BLACK SEA»

Дата: 10.08.2022 11:37

З 25 по 30 липня проводився VIII Всеукраїнський багатожанровий фестиваль «STARS of the BLACK SEA». Щороку фестиваль збирав учасників на Чорному морі, навіть попри всі негаразди, карантини і локдауни, а зараз у нас вкрали таку можливість... Але організатори все ж вирішили провести конкур онлайн.

У конкурсі взяли участь Народний аматорський хореографічний колектив «Ярославна» керівник Оксана Терещенко, здобули почесне I місце. Також  перемогу отримали Марійко Мар'яна та Марійко Іван, викладач Володимир Терещенко та концертмейстер Денис Кумко.

Вітаємо наших переможців! Бажаю творчого натхнення та успіхів! Нехай бажання приносити людям красу та душевне задоволення ніколи не згасає!