Участь у бліц-конкурсі ескізів муралів "Все буде Україна!"

Дата: 04.08.2022 12:23

За ініціативи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України проведено бліц-конкурс ескізів муралів «Все буде Україна!» з метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної па’яті. Надіслано понад 200 конкурсних робіт – проектів мурал-арту з 13 областей України.

На підставі підсумкового рішення журі конкурсу нагороджена Дипломом І ступеня Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України переможець всеукраїнського бліц-конкурсу муралів «Все буде Україна!» Олена МІРОШНИЧЕНКО, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» (керівник гуртка Галина Задорожна).

Щиро вітаємо переможця з чудовим результатом! Бажаємо незмінного натхнення й нових перемог!