Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу!

Дата: 25.07.2022 14:24

Настав нестерпний час, коли діти бачать і переживають те, свідком чого  не повинні бути. Прикро, що вони вже знають, що таке війна. Наше юне покоління зростає патріотично налаштованим.  Діти пишаються тим, що вони – українці,  вірять в наші Збройні Сили, в нашу Перемогу.

Щоб підтримати бойовий дух захисників України, нагадати їм про домівку, де про них думають, непокояться і чекають, вихованці Бобровицького закладу дошкільної освіти ясла-садок «Веселка» (директор Валентина Гуртова) підготували малюнки, які сьогодні  передані захисникам.

Сподіваємося, що ці малюнки стануть для бійців справжніми оберегами, подарують впевненість у власних силах і Перемозі.