Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території земельної ділянки орієнтованою площею 0,5000га, с. Наумівка по вул. Грушевського.

Дата: 19.07.2022 10:18

На виконання статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статей 10, 11 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, Бобровицька міська рада, Чернігівської області оприлюднює заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування (містобудівна документація) – проекту детального плану території земельної ділянки щодо можливого будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), орієнтованою площею 0,5000га. (2-ві суміжні ділянки по 0,25000га), які розташовані в межах населеного пункту с. Наумівка по  вул. Грушевського.

Заява про СЕО