Повідомлення про початок збору пропозиції щодо перейменування вулиць підвідомчої території Бобровицької міської ради

Дата: 11.07.2022 12:37

У відповідності до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради від 20.05.2022 року № 109 «Про комісію з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів підвідомчої території Бобровицької міської ради» (із змінами, внесеними згідно із рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради від 29.06.2022 року № 130), міська рада повідомляє, про початок надання пропозицій щодо перейменування вулиць на підвідомчій території Бобровицької міської ради.
 З метою врахування громадських інтересів з цього питання аргументовані пропозиції подаються протягом 45 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 17400, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 або на електронну пошту: rada28@meta.ua.
 Анонімні пропозиції не розглядаються.

Міська рада