Учасники, які підтвердили свою участь, з 12 липня зможуть завантажити запрошення

Дата: 07.07.2022 11:41

Завершується підтвердження участі в основній сесії НМТ

Завершується другий етап підтвердження участі в основній сесії національного мультипредметного тесту ЗНО.

Згідно з даними Українського центру оцінювання якості освіти, участь у мультипредметному тесті під час основної сесії підтвердили майже 200 тисяч учасників.

Зокрема, бажання проходити національний мультипредметний тест в Україні підтвердили понад 175 тисяч осіб.

Ще більш ніж 23 тисячі вступників мають намір складати НМТ у країнах Європи.

З 12 липня учасники НМТ, які підтвердили свою участь в основній сесії,  зможуть завантажити запрошення-перепустку, у який буде зазначено дату, час і місце проходження ними мультитесту.

Вступники, які не пройдуть другого етапу підтвердження участі в НМТ, зможуть узяти участь у додатковій сесії тестування.

Щодо абітурієнтів, які зареєструвалися для участі в основній сесії, проте бажають проходити мультитест під час додаткової сесії, то такі вступники мають пропустити другий етап підтвердження участі в основній сесії тестування.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.