Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки площею 15,4102га, розташованої в межах міста Бобровиця по вулиці Незалежності, 179а Чернігівської області

Дата: 04.07.2022 09:40

На виконання статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статей 10, 11 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, Бобровицька міська рада, Чернігівської області оприлюднює заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування (містобудівна документація) – проекту детального плану території земельної ділянки площею 15,4102га, розташованої в межах міста Бобровиця по вулиці Незалежності, 179а Чернігівської області, кадастровий номер 7420610100:01:011:0029 за цільовим призначенням – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02), з метою уточнення угідь, для цієї земельної ділянки та можливістю зміни цільового призначення на землі для іншого сільськогосподарського призначення (згідно КВЦПЗ-01.13).

ЗАЯВА  ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ