Продовжується ремонт доріг на території громади

Дата: 01.07.2022 10:48

У час пов'язаний з російською військовою агресією велику кількість завдань не можливо реалізувати, та не зважаючи на це Бобровицька міська рада продовжує роботу над ремонтними дорожніми роботами по місту та на підпорядкованих громаді територіях.
Нині вже виконано ремонт по центральних автомобільних дорогах місцевого значення та комунальної власності майже всіх старостинських округів. Також ремонтуються дороги між населеними пунктами.
Загалом за майже місяць у громаді відремонтували понад 3 тис. кв. м. доріг місцевого значення та за ініціативи Бобровицької міської ради, Управління капітального будівництва Чернігівської ОВА – понад 12 тис. кв. м. доріг державного значення.
На проведені роботи з міського бюджету було виділено 2,0 млн грн. За можливості, передбачено виділення коштів на експлуатаційне утримання і в подальшому.