Дорогі випускники!

Дата: 29.06.2022 16:29

Закінчення школи — чудове, особливе свято. Ця подія буває тільки раз у житті кожної людини. Роки вашого навчання були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, іноді розчарувань, але найбільше — великих сподівань.
У школі все було вперше: перші вчителі, перші досягнення, перші друзі. Тож не забувайте і будьте вдячні вашим наставникам за їхню любов і турботу, за здобуті знання та добрі поради, а вашим батькам — за підтримку, всебічну допомогу й розуміння.
Сьогодні для вас відкрито нову сторінку життя — вибір професії, а це перший крок у дорослий світ. Від цього вибору залежить не тільки ваше майбутнє, а й щастя, добробут ваших родин, перспективи нашої громади і всієї України.

Перед вами розстеляється широка дорога, відкриваються нові можливості й перспективи. Завжди пам’ятайте, що головне в житті — творити добро, дарувати радість, шанувати батьків та вчителів, працювати наполегливо й натхненно.

Бажаємо кожному з вас упевненості в собі, у власних силах, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, долю! Це перша запорука щасливого майбутнього! Нехай вам завжди щастить!

Геннадій ІВАНЮК,

в.о.міського голови