Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 29.06.2022 16:16

29 червня перший заступник міського голови Володимир Данішевський провів чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто 41 питання порядку денного.
Зокрема, було розглянуто про виконання Програми економічного та соціального розвитку Бобровицької міської територіальної громади за підсумками 2021 року.
Погоджено рішення щодо затвердження плану заходів із складання проєкту бюджету Бобровицької МТГ на 2023 рік.

Членами виконкому схвалено внесення змін та доповнень до Програми профілактики правопорушень на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2020-2022 роки щодо яких ознайомив Євген Войтко, т.в.о. начальника  відділення поліції №2 Ніжинського РВП Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області.

У рамках засідання ухвалено низку рішень, що відносилися до повноважень органу опіки та піклування: про надання статусу дитини-сироти, дозволу на вчинення правочинів в інтересах дітей, вибуття дитини з дитячого будинку сімейного типу, припинення функціонування прийомної сім’ї.

Також було розглянуто заяви громадян про надання дозволу на видалення зелених насаджень, зміну адреси об’єктів нерухомого майна.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

Організаційний відділ міської ради