Про конкурс на заміщення вакантної посади директора Бобровицького ліцею

Дата: 23.06.2022 13:34

БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З

22 червня 2022 року         м. Бобровиця                                 № 35

Про конкурс на заміщення вакантної посади

На підставі статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», КЗпП України, Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Бобровицької міської ради Чернігівської області, рішення 8 сесії 8 скликання Бобровицької міської ради від 28.05.2021 року № 407-8/VIII наказую:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Бобровицького ліцею Бобровицької міської ради Чернігівської області. Назву вакантної посади, на яку оголошується конкурс, довідкову інформацію, повідомлення про оголошення конкурсу, умови про проведення конкурсу, вимоги до кандидатів та додаткову інформацію, що стосується конкурсу розмістити на сайті Відділу освіти Бобровицької міської ради (додається).

2. Затвердити умови конкурсу на заміщення вакантної посади (додаються).

3. Головному спеціалісту Дурицькій О.М. здійснювати функції секретаря конкурсної комісії та забезпечувати прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення про оголошення конкурсу.

4. Провести конкурсний відбір на посаду директора Бобровицького ліцею 05.08.2022 року о 10.00 год. за адресою: м. Бобровиця, вул.Франка, 1.

5.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник Валентина МАРТИШЕВСЬКА

Наказом начальника відділу освіти

від 22.06.2022 року № 35

ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти Бобровицької міської ради Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Бобровицького ліцею. Бобровицький ліцей знаходиться за адресою: вул.Незалежності, 54, м.Бобровиця, Чернігівська область.

Найменування посади та умови оплати праці: - директор; - посадовий оклад 9 428 грн.

- відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 22 від 11 січня 2018 року – 10% від посадового окладу;

- за роботу в ліцеї 10% від посадового окладу;

- надбавка за престижність роботи – 20% від посадового окладу;

- надбавка за вислугу років: понад 3 роки педагогічної роботи – 10 % від посадового окладу;

- Загальна сума заробітної плати – 14 142 грн.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду директора:

громадянство України;

повна вища освіта відповідного спрямування;

педагогічний стаж не менше 3-х років;

знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність освітніх закладів;

володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки директора освітнього закладу.

Для участі у конкурсі подаються документи: - заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" додаток 1; - автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); - копія паспорта громадянина України; - копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста); - документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою; - копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти); - довідка про відсутність судимості; - довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду; - мотиваційний лист, складений у довільній формі. - Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії до 22 липня 2022 року.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 22 липня 2022 року за адресою: вулиця Франка, 1, місто Бобровиця, відділ освіти Бобровицької міської ради Чернігівської області.

Конкурс відбудеться 05 серпня 2022 року о 10.00 год за адресою: вулиця Франка, 1, місто Бобровиця, відділ освіти Бобровицької міської ради Чернігівської області.

Контактна особа – Дурицька Олена Миколаївна (тел. 0505260086), електронна пошта: bobrvosv@meta.ua

Етапи проведення конкурсу:

- прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

- оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

- прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

- допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

- ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

- проведення конкурсного відбору;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.