22 червня – скорботна дата, яку українці вшановують із болем у серцях

Дата: 22.06.2022 10:36

Недільний ранок, 22 червня 1941 року, трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців та став історичним днем глибокої скорботи.
81 рік минув від тієї страшної пам’ятної, червневої пори коли пролунало слово – війна. Війна, яка забрала життя кожного п’ятого нашого співвітчизника.
Сьогодні на Пагорбі Слави ми всі зібралися, щоб низько вклонитися усім, хто так і не повернувся з війни, вшанувати фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих хто день за днем наближав Перемогу, людей, які теж хотіли жити в мирі.

«Ми сумуємо за всіма, хто ціною власного життя виконав святий обов’язок, захищаючи в ті суворі роки нашу Батьківщину! Вічна пам’ять загиблим!» - сказав Сергій Циба, заступник міського голови.

Україна, на жаль, і сьогодні продовжує втрачати кращих своїх синів і доньок, які зі зброєю в руках боронять рідну землю від російського агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.

Всім учасникам заходу, ветеранам та воїнам, які нині бережуть спокій на нашій землі, вболівають за долю країни, мирного неба, здоров’я, довгих літ життя, благополуччя та родинного затишку.

Честь і слава – живим Героям.

Вічна пам’ять загиблим.

Організаційний відділ міської ради