Розпочато ремонтні роботи з відновлення мосту

Дата: 06.06.2022 10:52

Одним із наслідків широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну є чимало зруйнованих доріг та мостових переправ.
За ініціативи Бобровицької міської ради та домовленістю з будівельною організацією, розпочато ремонтні роботи з відновлення мосту через річку Трубіж у селі Мостище (Петрівське) Козелецької громади. Будівельними матеріалами частково забезпечить міська рада.
На даний час стоїть завдання – у короткий термін поновити міст для відновлення автомобільного сполучення між Бобровицькою та Козелецькою громадами, що покращить забезпечення доставки продуктів харчування і промислових товарів для жителів нашої громади.

Організаційний відділ міської ради