Повідомлення про пошкоджене майно внаслідок російської агресії

Дата: 05.05.2022 12:34

У відділі Центр надання адміністративних послуг Бобровицької міської ради доступна нова послуга – повідомлення про пошкоджене майно внаслідок російської агресії.

•  Хто може подати?

Власники приватних будинків, квартир та інших житлових приміщень, у яких з 24 лютого через військові дії вказане майно було пошкоджено.

•  Як це зробити?

Підготуйте інформацію про майно, його пошкодження/знищення, до 5 фото пошкодженнь. Візьміть із собою документ, що посвідчує особу та індивідуальний податковий номер.

•  Відвідайте ЦНАП.

Центр надання адміністративних послуг Бобровицької міської ради знаходиться за адресою: м.Бобровиця, вул. Лупицька, 4.

Графік прийому громадян у відділі ЦНАП:

Понеділок - Середа: з 8.30 до 16.30

Четвер: з 08-30 до 19-00

Пятниці: з 08-30 до 15-30

Субота: з 08-00 до 15-00

Забезпечують консультаційну підтримку відвідувачів адміністратори відділу ЦНАП Бобровицької міської ради.

Телефони для довідок: (04632) 2-51-28, 0994264719

Заявку також можна подати онлайн у застосунку або на порталі Дія. https://diia.gov.ua/services/poshkodzhene-majno Для цього авторизуйтеся - натисніть Послуги - Пошкоджене майно - заповніть форму, вказавши всі дані.

Далі очікуйте на інформацію про початок процедур оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом найближчим часом.