Українська вишиванка - це гордість нашого народу

Дата: 19.05.2022 08:06

Сьогодні одне з улюблених свят українців – День вишиванки – щороку третього четверга травня українці по всьому світу та солідарні з Україною іноземці одягають вишиті сорочки в знак підтримки України.
Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури.
Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.

Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни. Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

В.о.міського голови                                                    Геннадій ІВАНЮК