ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Дата: 18.05.2022 09:22

18 травня 2022 року вся Україна відзначає День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Символом Дня депортації стала ластівка, що полишає свій дім...

У рамках вшанування пам'яті жертв депортації в закладах загальної середньої освіти Бобровицької міської ради в цей день були проведені різні культурно-просвітницькі виховні заходи в онлайн режимі.

Так, у Кобижчанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися: тематичні уроки пам’яті, години спілкування «Твоя скорбота в нашім серці, кримськотатарський народе», «Трагедія очима дітей», «Право на пам’ять», дистанційний захід «Альбом сумних спогадів». Учням старших класів запропоновано перегляд фільмів та відеороликів «Додому», «Пам’ять жива», «Чужа молитва», «Хайтарма» про депортацію кримськотатарського народу з Криму в 1944 році.

Низько схиляємо голови перед усіма загиблими та насильно переселеними народами Криму.

Маємо надію, що всі страждання, тяжкі випробування кримськотатарського народу мають завершитися, адже щиро віримо, що Україна відстоїть свою територіальну цілісність, вистоїть і переможе.

Все буде Україна!