Відбувся відкритий турнір з міні футболу

Дата: 16.05.2022 09:36

14  травня на центральному стадіоні міста Бобровиця відбувся відкритий турнір з міні футболу з метою підтримки Збройних Сил України «Все для Перемоги».
У змаганнях прийняли участь десять команд.
З вітальним словом до спортсменів звернувся виконуючий обов’язки міського голови Геннадій Іванюк, побажавши всім витримки та натхнення, віри в себе та сили своєї команди. Не важливо, яке місце команда посяде в турнірній таблиці, головне це наша єдність. Саме в єдності наша сила, наша перемога.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять за загиблими захисниками внаслідок збройної агресії росії проти України.

На початку змагань, відповідно до жеребу, команди було розділено на дві групи по п’ять у кожній.

В іграх по колу в напруженій боротьбі до півфіналів вийшли чотири команди. У першому півфіналі команда ФК «Бобровиця» перемогла команду «ДЮСШ» м. Бобровиця 4:1. У другому півфіналі ФК «Кобижча» з рахунком 5:1 здобула перемогу в грі з футбольною командою «Вокзал» з м. Бобровиця. У грі за третє місце основний час не виявив переможця, рахунок 0:0. У серії післяматчевих пенальті з рахунком 2:0, сильнішою стала команда «ДЮСШ».

У фінальній грі обидві команди показали красивий футбол, гра тримала вболівальників у напрузі до останніх секунд матчу. У підсумку ФК «Бобровиця» з рахунком 2:1 перемогла ФК «Кобижча».

Начальник першого відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Андрій В’ялий вручив переможцям та призерам кубки та грамоти Бобровицької міської ради.

Відділ сім’ї, молоді та спорту

міської ради