Ремонт доріг на території громади розпочато

Дата: 12.05.2022 15:26

Ремонт доріг – пріоритетний напрямок роботи нашої територіальної громади. У кожному населеному пункті громади є проблемні дороги, які потребують ремонту та догляду. З метою підвищення стану безпеки дорожнього руху та поліпшення транспортно-експлуатаційного стану доріг по вулицях міста Бобровиця, сьогодні, за кошти місцевого бюджету розпочато роботи по ліквідації вибоїн асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом. Наразі старту дорожніх робіт сприяють і погодні умови.
Виконання ремонту покриття пневмоструменевим методом є найбільш раціональним при глибині пошкодження до 50 мм.

У першу чергу будуть ремонтуватися вулиці: 30 років Перемоги, Михайлівська, Незалежності, Лупицька, Мольченка, Чернігівська, О. Бичка, Горького. У другу чергу заплановано ремонт вулиць: Змачинського, Вокзальна, Гагаріна, Остерська, Привокзальна, Пролетарська, Щаслива, Франка, Свободи, Заводська, Польова, Сагайдачного, Маяковського, Комунарська, Зелена та інші магістралі міста та старостинських округів.

Просимо учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають у місцях проведення дорожніх робіт. Дотримуйтеся правил дорожнього руху, звертайте увагу на дорожні знаки, які попереджають про аварійно-небезпечні ділянки на автошляхах.

Відділ будівництва, ЖКГ та

благоустрою міської ради