Шановні медичні сестри!

Дата: 12.05.2022 09:15
Кількість переглядів: 39

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри!
Ваша професія – особлива, адже вона повністю присвячена служінню людям. Щодня ви проявляєте безмежне терпіння, співчуття, стійкість і душевну щедрість. Вибравши одну з найгуманніших і найблагородніших професій, ви кожен день поспішаєте на допомогу.
Дякую кожному з вас за вашу нелегку роботу, за вашу любов до справи, якою займаєтесь та за те, що ви завжди поруч. Саме ви чи не найбільше часу проводите біля ліжка хворого – слідкуєте за всіма призначеннями лікаря та завжди підбадьорюєте пацієнтів добрим словом.

Нехай вас ніколи не полишає бажання робити добрі справи та допомагати людям. Бажаю вам вдячних пацієнтів, міцного здоров’я, миру, любові та родинного щастя.

В.о.міського голови                                                        Геннадій ІВАНЮК