У Бобровиці тривають роботи з благоустрою

Дата: 11.05.2022 14:55

На минулому тижні, 6 травня, відбувся суботник. Загалом було прибрано берег річки, її прилеглу територію, повністю оновлено клумбу біля адмінприміщення міської ради.
Хочемо висловити подяку всім учасникам заходу за підтримку та небайдужість.
Особлива подяка: членам Молодіжної ради, жителям міста Бобровиця (за прибирання берега річки), Миколі Володимировичу Герасименку (за проведену роботу мотоблоком), Володимиру Анатолійовичу Галичу (подаровані місту петунії) та Ларисі Василівні Коник (подаровані кущі троянди).

Окремо хочемо звернутися зі словами вдячності до працівників культури. Завдяки їх наполегливій праці - оновлено малюнок на сцені, що знаходиться на площі міста; прикрашено ліхтарі жовто-блакитними голубами. Біля Публічної бібліотеки виконано патріотичний малюнок. Оновлено клумби на «семидоріжжі» та біля школи мистецтв.

Всі дії, які мають вплив на чистоту та красу нашої місцевості є важливими, тож хочеться ще раз подякувати тим, хто бере безпосередню участь в приведенні території громади в належний стан.

Завдяки спільним зусиллям тепер буде зручно і приємно проводити час як дорослим, так і дітям.

Бажаємо всім добра, мирного неба та чистого довкілля!

А благоустрій територій продовжується, приєднуйтеся… За Вашої підтримки зробимо громаду чистою та квітучою. Адже нам разом в ній жити!

Організаційний відділ міської ради