Про результати участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Дата: 09.05.2022 12:48

Упродовж лютого 2022 року учнівська команда закладів освіти Бобровицької міської ради взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що проводився в онлайн режимі.

6 здобувачів освіти з 4 освітніх установ, а саме: Бобровицького ліцею, Бобровицького № 2, Кобижчанського та Пісківського ім. П.Г. Тичини ЗЗСО І-ІІІ ступенів представили на розгляд обласного журі свої дослідницькі проєкти, взяли участь у постерних захистах та наукових конференцій.

За попередніми результатами конкурсу-захисту призерами визнано 5 учнів із 4 закладів загальної середньої освіти:

диплом ІІ ступеня – Тептюк Вікторію, ученицю 11 класу Бобровицького ліцею (науковий керівник Литвин Т.М.);

диплом ІІІ ступеня – Рудько Анастасію, ученицю 11 класу Бобровицького ліцею (науковий керівник Чернуха В.П.);

диплом ІІІ ступеня – Мусієнка Артема, учня 11 класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 (науковий керівник Дітковська О.В.);

диплом ІІІ ступеня – Черепа Павла, учня 7 класу Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г.Тичини (науковий керівник Череп Н.П.).

Щиро вітаємо здобувачів освіти та наукових керівників із вагомими результатами участі в ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та бажаємо подальших перемог.