Майбутніх вступників просять зберегти логін та пароль для входу на Інформаційну сторінку

Дата: 04.05.2022 11:04

Вступники отримають SMS з логіном і паролем

Майбутніх вступників просять зберегти логін та пароль для входу на Інформаційну сторінку, які вони отримають незабаром.

Ці дані особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, мають отримати впродовж найближчих двох-чотирьох днів у вигляді смс-повідомлення від Centr_ZNО.

У повідомленні буде зазначено прізвище потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також особистий логін та пароль.

Ця інформація знадобиться для входу на Інформаційну сторінку у травні, коли кожному учаснику буде потрібно підтвердити своє бажання проходити мультитест і повідомити організаторів про те, у якому регіоні перебуватимете в липні.

Також ці дані будуть необхідними напередодні тестування, щоб дізнатися про дату, час і місце проходження НМТ і самостійно сформувати запрошення-перепустку.

Окрім того, за допомогою логіну та паролю учасники зможуть отримати результати національного мультимедійного тесту.

В Українському центрі оцінювання якості освіти пояснили, що у випадку, коли учасник найближчим часом не отримає відповідне смс-повідомлення, то з 12 до 19 травня він зможе зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію» і дізнатися про логін і пароль.

Також в УЦОЯО попросили педагогів допомогти дітям отримати ці дані.

«Педагоги часто допомагають учням реєструватися на тестування, тож дехто замість свого номера телефону зазначив номер за зразком, тобто телефон учителя. Просимо педагогів, які отримають повідомлення з даними для входу на інформаційні сторінки учасників тестування, переслати їх адресатам», – наголосили в УЦОЯО.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.