Звіт про результати проведення громадського обговорення

Дата: 23.02.2022 10:38

Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення – Бобровицька міська рада.

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості та дотримання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, проведено громадське обговорення проєкту «Капітальний ремонт будівлі Кобижчанського ЗДО «Лісова казка» з застосуванням теплореноваційних заходів по вул. Кашталянівка, 158 в с. Кобижча Бобровицької територіальної громади Чернігівської області, 1 черга – капітальний ремонт шатрового даху, 2 черга – ремонт частини приміщень будівлі, утеплення зовнішніх стін, заміна вікон та дверей, улаштування систем протипожежного захисту, вогнезахисне обробляння дерев’яних конструкцій, улаштування систем зовнішнього блискавкозахисту».

Громадське обговорення проведено з 03.22.2022 до 18.02.2022 у формі електронних консультацій: зазначений проект розміщено на сторінці «Консультації з громадськістю» в рубриці «Електронні консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Бобровицької міської ради Чернігівської області.

Протягом терміну обговорення  пропозицій та зауважень до проєкту не надійшло.

Результати громадського обговорення до проєкту враховані.