СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ

Дата: 22.02.2022 12:06

5-6 лютого у Києві проходив ІХ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Підкори сцену», який відбувся у двох форматах – очному та дистанційному. У першому брали участь найкращі колективи та виконавці з усіх куточків України, а у другому, крім українських колективів з Миколаївщини, Львівщини, Дніпропетровщини, Харківщини, Полтавщини, Житомирщини, Хмельниччини - учасники з Латвії, Молдови, Білорусії, Китаю, Словенії, Казахстану.
Бобровиччину дистанційно представив народний аматорський хор «Сяйво» Бобровицького міського будинку культури (керівник – Заслужений працівник культури України Катерина Калініченко).

Колектив виконав пісню «Земле моя, земле» музика Є.Кухарця, слова М.Негоди. Солістка хору – Олена Москаленко.

Вокальні колективи прослуховували журі у складі Заслуженої  артистки України Лідії Михайленко, старших викладачів вищих музичних навчальних закладів, Заслужених діячів мистецтв України, яке високо оцінило виступ хорового колективу «Сяйво», присудивши йому Диплом Лауреата І премії. Подяками нагороджені керівник колективу, концертмейстери Микола Лобода та Леонід Баканов. Дипломами та медалями фестивалю нагороджені всі учасники хорового колективу, а ще отримали кубок фестивалю та сертифікати для участі у Міжнародних фестивалях, що будуть проводитися як у містах України, так і за її межами.

Дай же, Боже, всім сили , здоров’я, успіхів, натхнення для здійснення мрій!

Відділ культури та туризму міської ради