Що потрібно знати, якщо ви створили нову декларацію на основі попередньої?

Дата: 16.02.2022 16:45

Створення декларації на основі попередньої — один із найзручніших способів автоматичного перенесення даних. Проте ним варто користуватися з обережністю. Цього року ви маєте перевірити не лише актуальність даних у розділах, але і зважати на нові та оновлені блоки.

Для того, щоби ви випадково не помилилися, НАЗК підготувало матеріал із картинками по розділах, які обов’язково потрібно перевірити на актуальність інформації.

Оновлення блоків пов’язані із запровадженням Верховною Радою нового адміністративно-територіального устрою, рішенням Ради національної безпеки й оборони (РНБО), що стосується іноземного громадянства, та змінами, необхідними для подальшого полегшення процесу декларування.

НАЗК зробило зі свого боку все можливе, щоби суб’єктам було зручно заповнювати ці дані, зробивши процес користування Реєстром декларацій більш інтуїтивним.

Ознайомитися з матеріалом можна за посиланням: https://bit.ly/3BoowCd

Нагадуємо, що кампанія декларування триває до 31 березня 2022 року.