Вступ молоді до ВВНЗ

Дата: 15.02.2022 16:06

І відділ Ніжинського РТЦК та СП (Бобровиця військкомат)  запрошує кандидатів на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (далі – ВВНЗ та ВНП ЗВО) осіб з числа цивільної молоді з повною загальною середньою освітою, віком від 17 років.
Перелік військових коледжів сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів, що здійснюють підготовку військових фахівців для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу:

- Військовий коледж сержантського складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба;

- Військовий коледж сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного;

- Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут;

- Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету “Одеська морська академія”.

Бажаючим отримати освіту у ВВНЗ необхідно з 1 січня до 1 червня 2022 року потрібно особисто звернутись та подати заяву до районного (міського) військового комісаріату за місцем проживання.

Порядок оформлення кандидатів на навчання у ВВНЗ:

1. звернутись до районного (міського) територіальний центр комплектування та соціальної підтримки;

2. обрати спеціальність та місце навчання;

3. пройти медичний огляд та заходи відбору;

4. надати необхідні для оформлення особової справи документи;

5. скласти Зовнішнє Незалежне Оцінювання з необхідних предметів;

6. очікувати виклик з навчального закладу (поштою чи через військкомат) для проходження вступних іспитів;

7. з'явитись до навчального закладу (орієнтовано середина липня) для проходження остаточного відбору (медичний огляд при ВВНЗ, проведення вступних випробувань: психологічного обстеження; оцінка рівня фізичної підготовленості.

Більше інформації можна отримати в І відділі Ніжинського РТЦК та СП за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 64 (військовий комісаріат)

А також за телефоном:+380731826404, 0683713033

Станіслав Віталійович

Ми будемо вдячні за Ваші запитання!!!