День святого Валентина традиційно вважається святом усіх закоханих

Дата: 15.02.2022 15:31

Свято, яке з нетерпінням чекають, свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей, а всі слова любові, подяки, підтримки та взаєморозуміння можна перенести на папір і подарувати людині у вигляді листівки-валентинки. Вважається, що це свято відзначають уже понад 16 століть.
До Дня закоханих Бобровицьким міським будинком культури  було організовано святкову дискотеку, а у КЗ "Публічна бібліотека" проведено розважальну програму "Найщиріші привітання у Всесвітній день кохання", у якій взяли участь учні 2 класу Бобровицького ліцею.

Сільські заклади культури також долучилися до святкування. Було проведено різні конкурнсно-розважальні програми, виставки, дискотеки та ще ряд різноманітних заходів.

Свято минуло, залишивши після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні маленькі дрібнички, що такі дорогі серцю.

Відділ культури та туризму міської ради