День святого Валентина

Дата: 15.02.2022 10:48

День святого Валентина – популярне у всьому світі свято закоханих. Спочатку його відзначали лише у католицьких країнах. В Україні це свято почало набирати популярності на початку 90-х років.

Кобижчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор Сергій Баняс): учні 4-а класу (кл. керівник Глушко О. В.) провели цікаве свято у ганстерському стилі.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 (директор Ірина Юрченко): члени клубу європейських відносин “Союз” відзначили незвичайне свято з надзвичайно сумною і романтичною історією – День Святого Валентина. Розповіли чимало красивих легенд. Ознайомилися з традиціями святкування в різних країнах Європи. За участь у конкурсній програмі вихованці отримали грамоти та солодощі.

Марковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор Наталія Щетініна): учні та вчителі створили теплу та душевну атмосферу, завдяки цікавим конкурсам та організованому святковому столу пу кожному класі. У школі цілий день працювала «Пошта Валентина», завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинкою. Здобувачі освіти отримали величезне задоволення.

Фото без описуФото без опису

Козацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор Мирослав Партатус):  у закладі працювала Пошта святого Валентина. Здобувачі освіти виготовляли валентинки власноруч та адресували їх своїм друзям, а юні поштарики доставляли валентинки адресатам.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (директор Віта Лисенко): працювала пошта святого Валентина

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Рудьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор Наталія Данько):  проведений фото-челендж "День святого Валентина". Взяли участь 1-4 класи. Підготували педагог-організатор, класні керівники.

Бобровицький ЗПО "Центр дитячої творчості" (директор Людмила Костенко): вихованці гуртка "Умійко" (керівник Денисюк Наталія), що працює на базі Бобровицького ЗЗСО I-III ступенів № 1, долучитися до приготування до Дня Святого Валентина. Діти з задоволенням виготовили з паперу чудові, яскраві листівки-валентинки й привітали зі святом своїх друзів.

Фото без описуФото без опису

Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор Ганна Ляховенко): проведено конкурс "Амурівські чари".

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Бобровицький ліцей (директор Тетяна Литвин): учні 2-го класу відвідали комунальний заклад «Публічна бібліотека» Бобровицької міської ради. Взяли участь у конкурсах до дня Святого Валентина.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Браницька гімназія (директор Світлана Панченко): День закоханих у закладі пройшов весело та гамірно. З самого ранку діти з задоволенням шукали заховані сердечка, щоб отримати приз. Продовженням свята  стала конкурсна програма "Шури-мури від Амура". Учитель Гусєва І.О. залучила дітей до участі у  пізнавальних та кумедних конкурсах. Кожен учень отримав свою "валентинку" та порцію гарного настрою.

Фото без описуФото без опису

Горбачівська гімназія (директор Ярослав Коросташивець): працювала пошта святого Валентина.

Бобровицький ЗДО ясла-садок "Золотий ключик" (директор Анна Кізяк): малі вихованці групи «Дзвіночок» доводили свою любов до батьків: допомагали татам прати шкарпетки, мамам - готувати смачний фруктовий салат, вправлялися в ходьбі. А наостанок виготовили вітальну листівку.