Тенденції ринку праці на початку року: вакансій – побільшало, безробітних - поменшало

Дата: 11.02.2022 16:34
Кількість переглядів: 212

  Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка, підводячи підсумки роботи протягом першого місяця нинішнього року.
Так, протягом січня за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулися 1,9 тис. громадян, що майже на 28% менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги 12,0 тис. безробітних, що також на 23% менше минулорічного показника.
Станом на 1 лютого 2022 року в області налічувалось 10,5 тис. безробітних - на 25% менше, ніж на цю дату рік тому. Одночасно в базі даних обласної служби зайнятості на 5% побільшало пропозицій роботи від роботодавців області. Найбільш затребуваними є робітники переробної промисловості, сільського господарства, торгівлі та послуг. За професійними групами сталим попитом користуються кваліфіковані робітники з інструментом, робітники з обслуговування, експлуатації та устаткування машин, працівники сфери торгівлі та послуг, а також некваліфіковані працівники.
  Протягом січня за направленням служби зайнятості працевлаштовано 510 громадян області.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися до розділу «Чернігівський обласний центр зайнятості»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних