Участь у ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

Дата: 07.02.2022 12:23

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ТОВ «Х’юман» провела ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови. Метою змагання був розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

Учасниками Марафону на добровільних засадах були учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти, курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти. Марафон проходив у дистанційному форматі в чотири етапи: з 12 листопада до 05 грудня 2021 року.

Завдання ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови розроблені творчою групою вчителів та викладачів української мови на чолі з Олександром Авраменком, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка.

Здобувачі освіти 11 класу Бобровицького ліцею (директор Тетяна Литвин) Рудько Анастасія та Тептюк Вікторія гідно представили свій заклад освіти, отримали сертифікат за успішне проходження усіх етапів у марафоні з української мови імені Петра Яцика та стали фіналістами у категорії «Учні 11-го класу».

Рудько Анастасія за набраними балами зайняла 7 рейтингове місце, а Тептюк Вікторія – 11 місце.

Відділ освіти міської ради