Захід "Один за всіх і всі за одного"

Дата: 31.01.2022 12:14

Психологічний стан кожного учня залежить від  дружнього класного колективу, ступеня згуртованості  учнів, засвоєння навчального матеріалу та ефективності  роботи вчителя з класом. Бути згуртованим  колективом - означає мати однакові або схожі погляди на доброзичливі стосунки у  класі.  Це не тільки веселі розваги, а й уміння сприймати чужий біль, як власний, своєчасно прийти на допомогу однокласнику. Або ж у хвилини щастя - день народження чи якась особиста перемога - щиро радіти всім разом на класному святі. Також згуртованість проявляється в тому, щоб уберегти однокласника від поганого вчинку та підтримати його. У Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (директор Віта Лисенко) з метою налагодження доброзичливих стосунків, вихованню в учнів поваги один до одного, згуртуванню колективу, підвищенню соціометричного статусу в класах психологічною службою були проведені заходи під гаслом "Один за всіх і всі за одного".