Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі - Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (телекомунікаційні послуги)

Дата: 27.01.2022 11:03

Замовник: Бобровицька міська рада, код за ЄДРПОУ 04061990
Найменування предмета закупівлі: ДК 021:2015  64210000-1 — Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (телекомунікаційні послуги)
Вид процедури: Переговорна процедура
Дата оголошення: 27 січня 2022 року.
Очікувана вартість предмета закупівлі: 61400,00 грн.
Строк поставки – по 31 грудня 2022 року;
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-19-009379-c від 27.01.2022 р.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Для закупівлі телекомунікаційних послуг необхідно обрати переговорну процедуру закупівлі відповідно до Підпункту 3 пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25 грудня 2015 року № 922-VIІІ (зі змінами), а саме: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання, відсутність конкуренції з технічних причин.

Відповідно до Закону України «Про телекомунікації» від 18.11.2003 № 1280-ІV «номерний ресурс надається оператору телекомунікацій національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації на підставі дозволу на термін дії відповідної ліцензії, а якщо вид діяльності не ліцензується, на строк не менше п’яти років для використання без права передачі іншим особам, крім випадків, визначених цим Законом та випадків вторинного розподілу, відповідно до законодавства». АТ «Укртелеком» в особі Чернігівської філії АТ «Укртелеком», є єдиним спеціалізованим підприємством на ринку надання послуг телефонного зв’язку та передачі даних у місті Чернігові та по Чернігівській області, яке має великий досвід роботи у зазначеному напрямку, наявність ліцензій, необхідної спеціалізованої техніки, штат спеціалістів, технічну і ремонтну бази та в повному обсязі може задовольнити вимоги в наданні послуг телефонного зв’язку та передачі даних.

Всі лінійно-кабельні споруди, кабельна каналізація, комутаційні системи знаходяться у власності АТ «Укртелеком» та не надаються стороннім організаціям для надання вищезазначених послуг (навіть короткочасних) недопустиме та може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків. Зміна існуючого оператора АТ «Укртелеком» на іншого можливого оператора телекомунікаційних послуг призведе до: - зміни номерного ресурсу та необхідності побудови нових каналів зв’язку, що в свою чергу призведе до тимчасового призупинення отримання послуг, а також до додаткових видатків і витрат бюджетних коштів, при цьому створення нових каналів не забезпечить зв'язок за призначенням в цілому.