Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі - Електрична енергія

Дата: 19.01.2022 12:54

Замовник: Бобровицька міська рада Чернігівської області, код за ЄДРПОУ 04061990
Найменування предмета закупівлі: ДК021:2015 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія)
Вид процедури: Переговорна процедура (скорочена)
Дата оголошення:19 січня 2022 року.
Очікувана вартість предмета закупівлі: 928620,00 грн.
Строк поставки – протягом 2022 року (до 31.12.2022 року);
Обсяги закупівлі – 201000 кВт/год;
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару. Параметри якості електроенергії в точках приєднання споживача в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Учасник торгів повинен надати завірену копію ліцензії з постачання електричної енергії та/або надати Постанову НКРЕКП, згідно якої визначене рішення про видачу відповідної ліцензії. Постачальник повинен бути включений до переліку суб'єктів господарської діяльності, які мають ліцензії з постачання електричної енергії, який розміщений на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Постачання електричної енергії повинно здійснюватись у відповідності до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії , затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312. Учасник повинен добросовісно виконувати свої фінансові зобов’язання перед іншими учасниками ринку електричної енергії, відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168).

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам (стандартам, умовам, тощо), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля, характеристики предмету закупівлі повинні відповідати вимогам чинних нормативно-правових актів щодо встановлення рівнів шкідливого та біологічного впливу на навколишнє природнє середовище і здоров’я людини
 Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису та прогнозованих обсягів постачання електричної енергії на 2022 рік.
Джерело фінансування – місцевий бюджет

Відповідно до  п.1 ч.2 ст.40 Закону «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, було прийнято рішення про застосування переговорної процедури (номери процедур відкритих торгів, які не відбулися: 1 процедура: UA-2021-12-09-009138-c від 09.12.2021 р., 2 процедура: UA-2021-12-29-010797-c від 29.12.2021 р.)