Рятувальники проводили профілактичні бесіди з метою запобігання нещасних випадків на замерзлих водоймах

Дата: 28.01.2022 11:27

З метою запобігання нещасних випадків на замерзлих водоймах рятувальники проводили профілактичні бесіди з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки на льоду.
Так, 28 січня, фахівці ДСНС провели профілактичний рейд поблизу річки Бистриця у місті Бобровиця.
Під час профілактичних бесід рятувальники застерігали громадян про небезпеки перебування на льоду та закликали не виходити на кригу. Також, фахівці Служби порятунку «101» роз’яснювали громадянам способи порятунку людей, які опинилися у полоні крижаної води.

ОБЕРЕЖНО НА ЛЬОДУ:

Щоб запобігти загрозі провалитись під лід слід пам’ятати наступне:

-   не дозволяється дітям гратися біля водоймищ;

-   ходити по льоду можна лише тоді, коли його товщина досягає 7 см;

-   масова пішохідна переправа може бути організована лише при товщині льоду понад 15 см;

- для влаштування катка товщина льоду повинна бути не менше 12 см.

При переході по льоду потрібно взяти палицю, щоб за її допомогою перевіряти міць льоду. Якщо від удару палицею з’явиться вода, то необхідно негайно повернутися назад. Ні в якому разі не перевіряйте лід ногою.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ ! ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ. ЦЕ ДОПОМОЖЕ ЗБЕРІГТИ ЖИТТЯ ВАМ І ВАШИМ БЛИЗЬКИМ.