Конкурс юних фотоаматорів "Моя країна - Україна"

Дата: 27.01.2022 12:55

У грудні 2021 року проведено обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна - Україна". На розгляд журі обласного етапу було надіслано 432 фотороботи. Відповідно до рішення журі обласного етапу  нагороджено дипломами переможців Конкурсу:

1) у номінації "Пам'ятки архітектури" за зайняте ІІІ місце Анастасію ДЕНИСЮК, вихованку гуртка "Природа і фантазія" Бобровицького ЗПО "Центр дитячої творчості" (світлина "Дзвіниця Троїцького собору м.Чернігів)

2) у номінації "Живий світ" (фото тварин та рослин) за зайняте ІІІ місце Дарину МОЦАК, вихованку Бобровицького ЗПО "Центр дитячої творчості" (світлина "Серед лісу, на полянці, виріс гриб в червоній шапці")

Відділ освіти міської ради