Оголошення про продовження роботи конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою надання послуг з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Дата: 14.01.2022 11:52
Кількість переглядів: 37

Бобровицька міська рада повідомляє, що 10.02.2022 року об 11-ій годині  в приміщенні Бобровицької міської ради  за адресою: м.Бобровиця вул.Незалежності,46 відбудеться засідання  конкурсної комісії  з  відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою надання послуг з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  в м.Бобровиця по вул.Незалежності,40А, площею 0,2036 га, кадастровий номер 7420610100:01:001:6374, яке було перенесено у зв’язку із встановленням додаткових протиепідемічних  обмежень,  що діють в межах «червоної»  зони  до якої увійшла Чернігівська область.