ЩЕДРУВАЛЬНИКИ ВІТАЛИ, ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО БАЖАЛИ

Дата: 13.01.2022 15:42

Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я!

Напередодні Нового року (за старим стилем 13 січня) в Україні відзначається Щедрий вечір. Щедрування – улюблений народний звичай, під час якого щедрувальники обходять будинки з побажаннями щастя та добробуту кожній родині.

Вже стало доброю традицією, до міської ради приходять з щедрівками творчі колективи громади.

Цьогоріч з щедрівками завітали:

Працівники  школи мистецтв та  народний аматорський  фольклорний колектив «Вербиченька»

Пісні, щедрівки, теплі слова вітань з Новорічними та Різдвяними святами, побажання  здоров’я, достатку та щасливого нового року лунали для всіх присутніх.

В.о. міського  голови Геннадій Іванюк  разом з працівники подякували гостям за вітання, збереження давніх народних традицій, звичаїв та гарний святковий настрій. Як і годиться в нагороду за свої вітання, щедрувальники від колективу отримали подарунки.

Організаційний відділ міської ради