Новорічні свята в закладах освіти

Дата: 30.12.2021 15:09

Кобижчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів: відео за посиланням wym-1640675435452

Фото без описуФото без описуФото без опису

Марковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів: здобувачі освіти  взяли участь у  квесті, де виконувати різноманітні новорічні завдання. Наприкінці змагань їх зустріли Дід Мороз та Снігуронька, які привітали з Новим роком та відпустили всіх на зимові канікули! Всі отримали позитивні емоції та солодкі подаруночки.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Бобровицький ліцей: у кожному класі пройшли святкові заходи: виховні години, відео-челенджі з привітаннями для батьків, вікторини, квести, майстер-класи.  Із конкурсно-розважальною програмою до учнів 1-4-х класів завітали лідери учнівського самоврядування "Престиж", а саме: Снігуронька  та  Дід Мороз, які разом із педагогом - організатором Іриною Сиромятніковою подарували дітям неймовірне відчуття новорічної казки, провели ігрові програми "Свято наближається". Одинадцятикласники під керівництвом учителя трудового навчання Катерини Дороднової створили чудові фотозони, а на радіо лунали новорічні композиції.

Фото без описуФото без опису

Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2: зимова казка завітала до кожної класної кімнати на Новорічні свята під назвами: «Святий Миколай іде – Новий рік, Різдво веде», «Новий рік – Чарівник», «Новий рік ступає на поріг», «У гостях у казки», «Новорічний калейдоскоп», «Врятоване свято», «Новорічний брейн-ринг», «Казковий калейдоскоп», «Новорічне диво», «З року в рік під Новий рік».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г.Тичини: фото-зона виконана дитячими руками, діти взяли участь у розважальній програмі, де їм доводилось виконувати різноманітні новорічні завдання. Наприкінці змагань їх зустріли Дід Мороз та Снігуронька, які привітали дітей з Новим роком та відпустили всіх на зимові канікули.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Макарівський ЗЗСО І-ІІ ступенів:  новорічне свято допомогли організувати аніматори студії "Лімпопо".

Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1: цього року  Дід Мороз та  Снігуронька завітали до закладу, щоб привітати учнів та вчителів з Новим роком та подарувати їм смачні, солоденькі подаруночки. Діти теж готувались до зустрічі з казковими гостями аби потішити їх веселими танцями,  новорічними віршами та піснями. Проведені в закладі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному святковому настрою всіх учнів та вчителів.

Рудьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів: учні 1-4 класів взяли участь у святі "Кругом ялинки з вами нам весело кружляти" (підготували - педагог-організатор, класні керівники).

Фото без описуФото без описуФото без опису

Козацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів:

Сватання Тигрохвастова

Новорічна вечірка в Тигрограмі

Фото без описуФото без описуФото без опису

Новорічне свято в початковій школі

Фото без описуФото без описуФото без опису

Бригинцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів: учні початкових класів підготували цікавий новорічний концерт, показали свої таланти під час виступів, проявили спритність та ерудованість у конкурсах. Учні 5-9 класів взяли участь у розважальному новорічному квесті, під час якого навіть найстарші школярі  з задоволенням водили хороводи, приміряли карнавальні костюми, прикрашали ялинку у пошуках скарбів. Всі отримали задоволення і позитивні емоції. Ну і звичайно ж, новорічні подарунки.

Фото без описуФото без опису

Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів: новорічна вистава

Фото без описуФото без описуФото без опису

Браницька гімназія І-ІІ ступенів:    "Новорічна казка" - свято, яке організували  й провели учні закладу.  Незвичайні пригоди траплялися з героями дійства. Гостями свята були Баба Яга, Кікімори, Зайчик, Лісовик, Чорт. Завітали  також  Білосніжка та семеро гномів. Діти були активними учасниками різноманітних конкурсів та розваг і отримали подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Бобровицький ЗДО "Барвінок":  відбулися "Новорічні Дива".

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Бобровицький ДНЗ ясла-садок "Золотий ключик": новорічні ранки в групах "Калинка", "Дзвіночки", "Зернятко".

Фото без описуФото без описуФото без опису

Бобровицький ЗДО "Сонечко": новорічний карнавал (вихователь Д.Скороход); свято "В пошуках торбинки Дідуся Мороза" в групі "Соняшник" (вихователі О.Шило, Л.Пісковець).