Про День Св. Миколая у бібліотеці

Дата: 17.12.2021 11:00

День святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят, з яким пов’язані дитячі мрії та сподівання, яке дітлахи чекають не менше ніж Новий рік. ?Щоб розширити знання про життя святого Миколая та на його прикладі виховувати у дітей доброту, чуйність, та милосердя, бібліотекарі бібліотеки для дітей КЗ "Публічна бібліотека" провели гру «Йде світом Святий Миколай, ти добром його стрічай!». Гостями бібліотеки в цей день були учні 3-Г та 3-Б класів Бобровицької ЗЗСО I-lll ст.№1 з класоводами Валентиною Михайлівною Супрун та Альоною Миколаївною Левченко. ??Дітлахи вправно відповідали на запитання вікторини, читали вірші,співали пісню про Миколая, послухали цікаві розповіді та познайомилися з історією свята, переглянули книги, які були представлені на книжково - ілюстративній виставці «Зимове мереживо». Наприкінці зустрічі маленькі користувачі дитячої бібліотеки виготовили паперового янгола – помічника святого Миколая та отримали солодощі.

КЗ "Публічна бібліотека"