Витяг з ДЗК: Вимоги до оформлення

Дата: 16.12.2021 16:05

До уваги замовників послуг із земельних питань! При оформленні через ЦНАП Бобровицької міської ради адміністративної послуги «Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку» такий витяг не прошивається!

Відповідно до порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 витяг з Державного земельного кадастру про об’єкт Державного земельного кадастру формується за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру.

Примірник витягу в електронній формі містить обов’язкове посилання на Державний земельний кадастр, а в паперовій формі - надається без використання спеціальних бланків, проставлення печатки та містить обов’язкове посилання на Державний земельний кадастр.

Обов’язковим атрибутом витягу є QR-код, що містить інформацію про документ.

Варто зазначити, що за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру можна безкоштовно переглянути будь-який витяг з ДЗК і завантажити його електронний варіант.