Ви запитуєте - ми відповідаємо!

Дата: 16.12.2021 09:52

Інформуємо, що протягом листопада 2021 року на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області надійшло 269 дзвінків, а всього з початку року – 4238 (2020 рік – 3755). Проаналізувавши Ваші звернення, хочемо надати роз’яснення на одне із частих запитань: «Чи готовий мій паспорт?».

Отже, що стосується інформації про стан оформлення паспортного документу, то її ви можете дізнатися самостійно.

Для цього необхідно зайти на сайт Державної міграційної служби України та скористатися послугою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» https://bit.ly/2QCucTy.

В залежності від того, на якій стадії оформлення перебуває документ, статус оформлення документу, також може бути різним.  Якщо статус буде наступного змісту: «Документ доставлений до підрозділу Міграційної служби /дата/ та може бути отриманий заявником» ВІТАЄМО, ваш документ готовий і ми раді чекати на вас.

У разі виникнення будь-яких питань Ви можете звернутись на телефонну «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області за номером телефону: (0462) 666-185.