Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України!

Дата: 10.12.2021 10:44

Від імені колективу І відділу Ніжинського РТЦК та СП щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем Сухопутних військ України!

Сухопутні війська завжди були і залишаться головним носієм бойової могутності незалежної української держави! Сьогодні Сухопутні війська за обсягом покладених завдань і своїм призначенням відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності, захисті державного суверенітету, цілісності і недоторканості України, і саме зараз вони є основним елементом в системі стримування та відсічі російської агресії!

Хочемо висловити подяку і шану всім працівникам Сухопутних військ за сумлінне виконання військового обов’язку, за оборону державного кордону та за захист суверенітету і свободи України. Ви граєте одну з головних ролей у забезпеченні обороноздатності нашої держави й уособлюєте в собі образ справжнього українського воїна – незламного, мужнього і вірного присязі патріота.

Цього святкового дня ми вітаємо усіх, хто має відношення до цієї надзвичайно важливої та складної військової професії. Бажаємо кожному з вас здоров’я та усіляких гараздів, невпинного зростання фахової майстерності задля нашої спільної перемоги над ворогом. Нових вам досягнень та звершень в ім’я миру і процвітання нашої України.

З повагою, колектив І відділу Ніжинського РТЦК та СП!