Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі -Електрична Енергія Відділ культури та туризму

Дата: 03.12.2021 14:51

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»
Замовник: Відділ культури та туризму Бобровицької міської ради
Код за ЄДРПОУ: 43989827
Найменування предмета закупівлі: код за ДК 021:2015 – 09310000-5  Електрична енергія ( Електрична енергія )
Вид процедури: Відкриті торги
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-30-009730-с
Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі:
219 604,00 грн.  ( Двісті дев’ятнадцять тисяч шістсот чотири грн. 00 коп.)
Обсяг постачання: 39 928 кВт/год
Строк поставки товару:  до 31.12.2022 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Умови постачання електричної енергії повинні відповідати нормам чинного законодавства у сфері електроенергетики, які регулюють взаємовідносини сторін в процесі постачання електричної енергії, зокрема:

• Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VШ;
  • Правилам роздрібного ринку електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 року №312);
  • Кодексу систем передачі електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 року №309);
  • Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 року №1469).
  • Інші нормативно-правові акти, прийняті на виконання Закону України « Про ринок електричної енергії»

Параметри якості електроенергії в точках приєднання споживача в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

При виконанні замовлення дотримуватися вимог чинного законодавства із захисту довкілля:

• технічні, якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам (стандартам, умовам, тощо), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля;
  • характеристики предмету закупівлі повинні відповідати вимогам чинних нормативно-правових актів щодо встановлення рівнів шкідливого та біологічного впливу на навколишнє природнє середовище і здоров’я людини;
  • при виконанні замовлення Учасник дотримується правил протипожежної безпеки, санітарних норм, використовує якісні матеріали, машини, механізми та іншу техніку, які відповідають вимогам діючого природоохоронного законодавства.

Обгрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до бюджетного запиту на 2022 рік та прогнозованих обсягів використання електричної енергії на протязі 2022 року.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості здійснено з урахуванням вартості товару на ринку відповідно до положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженого наказом Уповноваженого органу № 275 від 18.02.2020 р.

При визначенні очікуваної вартості застосовувався метод порівняння ринкових цін, після збору та аналізу цінової інформації реального ринку товару, а саме розглядалася ціна товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель “ Prozorro”.